19 Травня 2019 р.

З родини йде в життя людина

15 Травня 2019 р.

Незбагненна й неповторна людська доля, помережана вона в кожного власними барвами радості, успіху, досягнень. Та, без сумніву, усіх нас єднає бажання бути щасливими. Що для людини серед виру бажань, мрій, сподівань є найбільшим щастям? Звичайно ж, сім’я та родина, де панує тепло і любов, де можна відпочити серцем та зцілити душу. Варті особливої поваги й пошани ті сім’ї, які вкладають безмежне терпіння, мудрість у вихованні  не тільки власних дітей, а й у прийомних.

Вже традиційно у Міжнародний день сім’ї, цьогоріч у переддень Дня вишиванки та  Дня Європи, ми вшановуємо людей, які без перебільшення, здійснюють надзвичайно важливу місію – надають можливість дітям зростати у теплі та затишку, у любові і турботі, у сім’ї, де є батько і мати, де завжди присутні розуміння, підтримка та взаємодопомога.

Саме тому 15 травня 2019 року Могилів – Подільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено районне свято «З родини йде в життя людина» для прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Теплими та щирими словами відкрила свято директор центру Світлана Антонюк, яка зазначила те, що четвертий  рік поспіль районний центр  проводить таку зустріч, яка стала традицією в районі.

Святкова зустріч відбулась,  дякуючи сприянню  і підтримці тих людей, кому не байдужа доля людини, хто щиро і віддано  готовий все робити для того, аби діти були щасливі. На святі були присутні : заступник голови Могилів – Подільської районної державної адміністрації Гоцуляк Михайло Іванович, керуючий справами виконавчого апарату Могилів – Подільської районної ради Трачук Володимир Павлович, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді районної державної адміністрації Яцук Юрій Володимирович, начальник відділу культури, мистецтва та спорту районної державної адміністрації Хухлей Лариса Василівна, директор районного будинку культури Новицький Микола Максимович, головний спеціаліст відділу освіти районної державної адміністрації Січкар Оксана Миколаївна, помічник депутата Вінницької обласної ради Геннадія Вацака Онищук Андрій Григорович., спеціаліст Кукавської сільської ради Скрипник Ірина Аркадіїївна та голова Хоньківецької сільської ради Побережник Сергій Іванович.

Традицією стали не тільки щирі слова вітання та  подяки, але й цінні подарунки від голови районної державної адміністрації  Олега Івановича Китасюка та  голови районної ради Володимира Володимировича Сіранта.

Із теплими словами  вдячності до батьків звернулися представники територіальних громад, в яких проживають сім’ї та помічник депутата Вінницької обласної ради Геннадія Вацака

Свято проходило в теплому  сімейному колі та в затишному залі, який оформила дизайнер Леоніда Попова

Створити святкову атмосферу та музично прикрасити свято допомогли  народний аматорський ансамбль танцю «Дністрове гроно» - керівник Алла Лутчак ,  методист районного будинку культури Максим Огороднік, хореографічний колектив «Мальви» - керівник Марія Філіпішена, учні Вендичанської школи – гімназії І – ІІІст. Щур Яна, Мельник Влада та Онисимчук Настя,  Глущак Юлія з донькою Дашею

Присутні із задоволенням ласували  солодощами, які надав меценат Геннадій Вацак.

Кожен отримав символічний подарунок – «медове печиво»  за сприянням служби у справах дітей, сім’ї та молоді  районної державної адміністрації , отримати найпозитивніші світлини та море емоцій на фото сесії, яку проводила професійний фотограф, майстер своєї справи Марина Арнаут.

Організатори свята не залишили поза увагою жодну родину і дитину, які були присутні у залі та дякують всім  тим хто,  підтримав  ініціативу центру, традиції меценацтва та благодійності, допомогли організувати свято та здійснити дитячі мрії.

Могилів – Подільський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді