19 Серпня 2018 р.

З початку року державну соціальну допомогу в районі отримали 2221 чоловік

13 Березня2018

Інформація про фінансування соціальних виплат

станом на 01.03.2018 року

Протягом січня-лютого 2018 року управлінням соціального захисту населення призначено державні соціальні допомоги 2221 одержувачу на суму 6,4 млн. грн., що на 0,6 млн. грн. або 7,9% менше, порівняно з відповідним періодом минулого року. Заборгованість перед отримувачами державних соціальних допомог відсутня.

Субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та  придбання твердого палива і скрапленого газу  нараховані 1063 одержувачам на загальну суму 2,3 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом 2017 року сума призначень зменшилася на 2,7 млн. грн. або 54,2%. Профінансовано за цей період 6,4 млн. грн., заборгованість перед надавачами комунальних послуг станом на 01.03.2018 року склала 6,5 млн. грн., заборгованості перед населенням немає.

Двадцяти трьом сім’ям, які перемістилися з тимчасово окупованих територій та територій проведення АТО з початку 2018 року призначено та виплачено 76,8 тис. грн. адресної допомоги на проживання. Завдяки своєчасному фінансуванню заборгованість відсутня.

На обліку в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації перебувають 10039 чол., які користуються пільгами за соціальною ознакою, зокрема 1007 ветерани війни, в т.ч. 273 учасники антитерористичної операції. З початку року надано пільг на суму 423,2 тис. грн.  Профінансовано з урахуванням заборгованості минулого року 313,9 тис. грн. На сьогоднішній день має місце поточна заборгованість в розмірі 392,0 тис. грн.

В районі проживають 81 чол., які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в т.ч. 1 вдова, 8 дітей та 72 учасники ліквідації аварії та потерпілих. З початку року на виплату пільг та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, спрямовано 34,2 тис. грн., поточна заборгованість складає 10,9 тис. грн.

Відповідно до Положення про використання коштів районного бюджету на надання грошової допомоги громадянам виплачено допомогу 11 особам на загальну суму 5,5 тис. грн., з них допомогу отримали 4 учасники антитерористичної операції. Для надання щомісячної грошової допомоги членам сімей загиблих учасників АТО для компенсації за пільговий проїзд з початку 2018 року профінансовано 2,4 тис. грн.

Одноразова матеріальна допомога інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам склала 1,4 тис. грн.

Проведена виплата особі, яка отримала тілесні ушкодження середньої важкості під час участі у масових акціях громадського протесту, що відбулися в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року в розмірі 500,0 тис. грн.

Управління соціального захисту

населення райдержадміністрації