25 Червня 2019 р.

Вручення обласних "іменних" стипендій студентам, з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

12 Червня 2019 р.

11 червня  2019 року в РБК «Дружба» працівники  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей, сім’ї та молоді міської ради вкотре зібрали студентство вищих навчальних закладах  І – ІV рівнів акредитації  м. Могилева – Подільського з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та  осіб з їх числа для вручення «іменної» стипендії  обласної державної адміністрації та обласної ради  за І півріччя поточного року.

Встановлення « іменних стипендій » - це свого роду матеріальна допомога. А з іншого – заохочення до навчання та відповідальної  життєвої позиції.

Методист відділу методичного забезпечення соціальної роботи  Вінницького ОЦ СССДМ – Ірина Пригалінська  проінформувала студентів про зміни в законодавстві щодо соціальних гарантій та виплат,які передбачені для даної категорії дітей та молоді.

З 2007 року Могилів – Подільський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді патронує соціальних студентів Могилів – Подільського технолого - економічного коледжу Вінницького національного  аграрного університету. На сьогоднішній день в даному навчальному закладі навчаються 24 студента, які отримують «іменну» стипендію, а також потребують соціальної допомоги щодо адаптації до самостійного життя в громаді, вирішенні нагальних проблем та житлово-побутових питань, подолання фінансових труднощів.

На останок, усі стипендіати отримали пам’ятку щодо виховання своєї фінансової культури.

Могилів – Подільський

РЦСССДМ