07 Серпня 2020 р.

Вручення «іменних» стипендій районної державної адміністрації та районної ради студентам, з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

26 Червня 2020 р.

25 червня  2020 року, з нагоди Дня Конституції України  та Дня молоді, в кабінеті голови Могилів – Подільської районної державної адміністрації головою адміністрації, Михайлом Гоцуляком та головою районної Ради, Володимиром Сірантом  були вручені «іменні стипендії» за І півріччя 2020 року на суму 30300,00 грн. студентам з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у ВНЗ І–ІV рівнів акредитації та проживають на території Могилів – Подільського району.

Вступним словом розпочала захід в.о. директора  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Дишкант, яка зазначила, що станом на 01 червня 2020 року в районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обліку перебуває 29 «соціальних» студентів,  з них -  8 випускників.

Керівництво району  привітали учасників заходу з наступаючими святами й наголосило, що молодь завжди була і залишається активним учасником суспільного життя. Саме тому районна влада,  приділяючи особливу увагу реалізації проектів спрямованих на підтримку молоді, її розвитку та самовдосконаленню, а також з метою соціальної підтримки під час навчання студентів вищих навчальних закладів І – ІV рівнів акредитації та професійно – технічних навчальних закладів з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з 2008 року встановила «іменні» стипендії в розмірі 100 гривень щомісячно, які, за ініціативи РЦ СССДМ, в 2016 році  були збільшені вдвічі порівняно з минулими роками.

Могилів – Подільський

РЦСССДМ