14 Листопада 2018 р.

Вітання голови районної державної адміністрації з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

08 Листопада 2018 р.

Шановні працівники районних закладів культури!

Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Культурні досягнення та традиції району – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Щиро вдячні працівникам сектору культури і туризму райдержадміністрації, будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

З нагоди професійного свята щиро зичу вам міцного здоров’я, безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, невичерпного творчого натхнення та мистецьких злетів.

З повагою голова районної державної адміністрації Олег Китасюк