28 Жовтня 2020 р.

Вітання голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка з нагоди Дня захисника України

14 Жовтня 2020 р.

Дорогі жителі Могилів-Подільщини! Шановні захисники України!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує чотири величні свята – день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та державне свято – День захисника України.

Сьогодні цей день об’єднує різні покоління захисників української держави – ветеранів, які боролися за свободу рідної землі та бійців АТО, які сьогодні доблесно відстоюють суверенітет і територіальну цілісність України.

Вітаю всіх захисників України, які на передовій своєю повсякденної працею  забезпечують мир та спокій нашої держави.

Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини.

Низький уклін родинам загиблих Героїв.

Слава нашим захисникам! Слава нескореному українському народові!

Слава Україні!

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                                Михайло ГОЦУЛЯК