30 Вересня 2020 р.

Вітання голови райдержадміністрації Михайла Гоцуляка з Днем молоді

28 Червня 2020 р.

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Ми пишаємося молоддю нашого району, вашими досягненнями в різних напрямках професійної діяльності, на спортивних аренах та у мистецьких заходах.  Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього, ваші енергія і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, спорті та мистецтві. Ви щоденною працею будуєте майбутнє нашого району, країни, адже саме ви є незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.

Міцного здоров’я вам, успіхів, творчого натхнення, миру та злагоди.

Нехай збудуться всі Ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани! Будьте щасливі!

Голова районної

державної адміністрації                                                                                  Михайло Гоцуляк