20 Червня 2018 р.

Вітання голови райдержадміністрації О.І.Китасюка з Великоднем

06 Квітня2018

Дорогі земляки! Щиросердно вітаю вас із найсвітлішим весняним святом – Великоднем!

Це величне свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. У житті кожного християнина Воскресіння Господнє - свято особливо шановане та величне. Ми святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра, воно нагадує нам про взаємне прощення.

У ці дні пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на краще. Тож направимо наші молитви на благі справи і світлі помисли. Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави.

Вітаючи Вас із світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю кожному з Вас Господньої милості, підтримки у добрих починаннях, миру та взаєморозуміння кожній родині, добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.

Христос Воскрес!