Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
16 Липня 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Вітання голови райдержадміністрації Китасюка О.І. працівників соціальної сфери

02 Листопада 2018 р.

У першу неділю листопада згідно Указу Президента, відзначається День працівника соціальної сфери України. Це свято працівників управління пенсійного фонду, територіального центру соціального обслуговування, управління праці та соціального захисту населення, центру зайнятості, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділення фонду соціального страхування.

     Від щирого серця вітаю факівців цих служб з професійним святом !

     На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка могилівчан,  допомога та підтримка тим, хто  найбільше того потребує: літні люди, соціально незахищені, із обмеженими можливостями чи тим, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

Саме від соціальних працівників залежить ефективність реалізації державної соціальної політики, яка стала на шлях реформування. Виконуючи завдання поставленні Президентом та Урядом, наші громадяни завдячуючи вашій праці мають відчути соціальний  захист та підтримку з боку держави. Я переконаний, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну і важливу професію.

 Отож, у день професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу, за те душевне тепло, яке ви віддаєте людям. Миру та злагоди, впевненості у своїх силах, наполегливості та невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя вам та вашим родинам.

З повагою голова райдержадміністрації  Олег Китасюк.

 


Державні інформаційні ресурси