06 Грудня 2021 р.

Вітання голови райдержадміністрації Юрія Яцука з нагоди Дня працівника сільського господарства

19 Листопада 2021 р.

Шановні аграрії Могилів-Подільського краю! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Аграрна галузь – це фундамент економіки України і запорука добробуту українців. Тому День працівників сільського господарства – це, насамперед, визнання державою звитяжної хліборобської праці.

Робота в полі чи на фермі не є легкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до землі. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника – залишаються

взірцем для багатьох.

Висловлюю слова подяки аграріям за працелюбність та щедрість душі, за вірність обраній справі, а також за збереження традицій села. Лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю зможемо максимально ефективно використовувати ресурси нашого краю.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, щедрих врожаїв та невичерпного натхнення! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість вашим родинам, для процвітання рідної Могилів-Подільщини! Нехай завжди у наших домівках буде радість і достаток, а у державі – мир!

Зі святом Вас!

З повагою,

голова районної державної адміністрації                                                                        Юрій ЯЦУК