Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
11 Грудня 2018 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Відповідальність перед законом та суспільством за неналежне виконання батьківських обов"язків

12 Січня 2018 р.

Цими днями представники служби у справах дітей, сім’ї та молоді районної державної адміністрації спільно з працівниками РЦ ССДМ та міського відділу поліції провели рейд-перевірку «Неблагополучна родина»  та «Канікули» в селах Яришів, Козлів та Липчани.
Загалом обстеженням охоплено 6 родин, одну з яких взято на облік як таку, що опинилась в складних життєвих обставинах.  В даній сім’ї виховується троє малолітніх дітей, а батьки зловживають спиртними напоями, ведуть аморальний спосіб життя та ухиляються від належного виконання батьківських обов’язків.

Аби виправити ситуацію, що склалася в даній родині, 12.01.2017 року матір запрошено на індивідуальну профілактичну бесіду до служби у справах дітей, сім’ї та молоді.
Громадянку попереджено про відповідальність перед законом за насильство над дітьми, неналежний догляду за ними та про можливе позбавлення батьківських прав у разі ухиляння від належного виконання батьківських обов’язків.

Крім того, наголошено на необхідності поліпшення житлово-побутових умов для виховання та повноцінного розвитку дітей, а також цільового використання коштів на утримання дітей.

В ході зустрічі голова Козлівської сільської ради М.І.Сафтюк, який приймав участь в бесіді, як голова органу опіки і піклування даної територіальної громади, запропонував власним коштом пролікувати молоду жінку аби вона іншим очима подивилась на життя, виправила помилки та подарувала дітям справжню материнську любов.

По завершенню розмови громадянці Н. ознайомили та вручили Акт профілактичної бесіди, вона ж в свою чергу запевнила представників служби у справах дітей, сім’ї та молоді та сільського голову про усвідомлення та виправлення критичної ситуації, яка склалася внаслідок неналежного виконання нею батьківських обов’язків.
 

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації
 


Державні інформаційні ресурси