24 Березня 2019 р.

Відбулося засідання робочої групи з нагоди відзначення 50-річчя з дня заснування Державного вищого навчального закладу "Могилів-Подільський мотажно-економічний коледж"

13 Березня 2019 р.

13 березня під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Івановича Китасюка відбулося засідання робочої групи з нагоди відзначення 50-річчя з дня заснування навчального закладу «Державний вищий навчальний заклад "Могилів-Подільський мотажно-економічний коледж".

В засіданні групи взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк, начальник відділу освіти Юрій Мельник, начальник відділу культури, мистецтв та спорту Лариса Хухлей, директор коледжу Володимир Заячковський, заступник директора з виховної роботи Лариса Мазур.

Під час зібрання присутні ознайомились з планом заходів, обговорили основні аспекти проведення урочистостей. Очільником району надано відповідні вказівки та доручення.

Довідково: Державний вищий навчальний заклад "Могилів-Подільський монтажно-економічний коледж" засновано як Могилів-Подільський монтажний технікум в березні 1969 року. Доцільність створення і функціонування навчального закладу була обумовлена потребою підготовки кваліфікованих кадрів для підприємств і організацій колишнього Мінмонтажспецбуду УРСР та будівельних організацій і підприємств м. Могилева-Подільського та Могилів-Подільського, Шаргородського, Чернівецького, Томашпільського, Ямпільського, Муровано-Куриловецького районів Вінницької області.

За роки свого існування коледж підготував понад 12040 фахівців для народного господарства країни, в тому числі біля 7883 за денною формою навчання.