20 Жовтня 2018 р.

Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13 Березня2018

13 березня 2018 року під головуванням  голови районної державної адміністрації проведено  засідання районної комісії з питань техногенно -  екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Розглядались такі питання  порядку денного:
Про заходи щодо забезпечення пожежної безпеки у весняно-літній період 2018 року на об’єктах різних форм власності і населених пунктів Могилів-Подільського району.
         ( Виступив:  головний  державний інспектор  з нагляду у сфері  пожежної та    техногенної безпеки Могилів-Подільського району Півторак О.І.)
 Про створення місцевих пожежних команд в Могилів-Подільському районі.
          ( Виступив: головний  державний інспектор  з нагляду у сфері  пожежної та    техногенної безпеки Могилів-Подільського району Півторак О.І.)
 Про  санітарно-епідемічну ситуацію в Могилів-Подільському районі.
           ( Виступив: начальник управління Держпродспоживслужби у Могилів-Подільському районі Вусатий І.І.)
Після обговорення районною комісією по кожному питанню прийнято відповідні рішення.