28 Жовтня 2021 р.

Відбулося засідання оргкомітету з питань відзначення та організації Дня усиновлення

21 Вересня 2021 р.

Згідно указу Призидента України від 27.11.2008 року № 1088/2008 в Україні щорічно 30 вересня відзначається День усиновлення.

Метою цього свята є привернення уваги до проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вжиття заходів для забезпечення їх прав та найкращих інтересів, популяризація національного усиновлення.

Сьогодні, в Могилів-Подільській районній державній адміністрації, під головуванням голови райдержадміністрації Юрія Яцука відбулося засідання оргкомітету з питань відзначення та організації Дня усиновлення.

Учасники засідання обговорили формат проведення свята та внесли свої пропозиції щодо організації заходів. Підсумовуючи нараду, очільник району Юрій Яцук надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та наголосив на проведенні дня усиновлення на належному рівні.