22 Квітня 2021 р.

Відбулося засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу з перевезення пасажирів

08 Квітня 2021 р.

Сьогодні, 8 квітня 2021 року, відбулося засідання конкурсного комітету з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Могилів-Подільського району (внутрішньорайонні маршрути). Головував на засіданні начальник відділу стратегічного розвитку та економіки управління правового забезпечення та співпраці з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Сергій Шибінський.

На порядку денному розглядалися два питання:

- розгляд звернення та акти обстеження на маршруті с.Тропове – Могилів-Подільський АС, що надійшли на адресу Могилів-Подільської райдержадміністрації від старости с.Тропове Юрченка  І.В.

- розгляд листа головиВендичанської селищної ради Єфремова А.М. щодо продовження маршруту с.Сугаки – Могилів-Подільський АС до с.Тропове.

По даних питаннях прийнято відповідні рішення та підписано протокол.