22 Липня 2018 р.

Відбулося спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і робочої групи з питань заб

11 Липня2018

11.07.2018 року під головуванням голови районної державної адміністрації Олега Китасюка відбулося спільне засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і  робочої групи з питань забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.

В засіданні взяли участь представники Могилів-Подільського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Управління статистики у Могилів-Подільському районі, управління соціального захисту населення,  міськрайонного центру зайнятості, Могилів Подільської ОДПІ, Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області, фінансового управління, управління агропромислового розвитку, відділу економіки та координаційної ради профспілок району.

В ході засідання було обговорено ситуацію з виплатою заробітної плати працівникам підприємства-банкрута ДП «Юрковецький спиртзавод», можливі джерела наповнення районного та місцевих бюджетів, сплановано подальшу роботу щодо ліквідації тіньової зайнятості та легалізації робочих місць.

Підводячи підсумки голова районної державної адміністрації Олег Китасюк наголосив на важливості вирішення озвучених проблемних питань та доручив членам робочої групи активізувати роботу в цих напрямках.