14 Листопада 2018 р.

Відбулось засідання робочої групи по координації дій під час проведення комплексу збирання в 2018 році врожаю зернових та зернобобових культур та ріпаку

12 Липня 2018 р.

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Китасюка відбулось засідання робочої групи по координації дій під час проведення комплексу збирання  в 2018 році врожаю зернових та зернобобових культур та ріпаку.

Учасники робочої групи обговорили ряд питань, зокрема щодо : організації роботи техніки на косовиці і обмолоту хлібів, підготовці грунту під посів озимих; організації необхідних умов праці на жнивах та контролю за обліком зерна, по організації медичного обслуговування та контролю за якісним харчуванням на період зернових та зернобобових культур; з охороні праці та протипожежних заходах; по забезпеченню охорони зерна під час збирання, перевезення та забезпечення безпеки руху; по організації своєчасного приймання та контролю за якістю прийнятого зерна хлібоприймальними і переробними підприємствами; по забезпеченню постачання електроенергії та утримання доріг в належному стані.

Учасниками засідання було проаналізовано стан виконання завдань, направлених на повноцінне виконання комплексу робіт по збиранню урожаю зернових та зернобобових культур та ріпаку, та начальником штабу - головою райдержадміністрації О. Китасюком надано  ряд доручень з приводу даного питання.