24 Червня 2019 р.

Відбулось засідання комісії з питань призначення і виплати державних соціальних допомог і житлових субсидій

12 Червня 2019 р.

11 червня 2019 року  в управлінні соціального захисту населення Могилів-Подільської райдержадміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Михайла Гоцуляка відбулося засідання комісії з питань призначення і виплати державних соціальних допомог, пільг та житлових субсидій.

В ході засідання комісією розглянуто 7 заяв про надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та 6 заяв щодо надання житлових субсидій.

При прийняті рішення про призначення державної соціальної допомоги та житлової субсидії враховано індивідуальні обставини, що склалися в кожній родині.

Щодо 4 заяв про надання державної соціальної допомоги комісією прийнято позитивні рішення.

З розглянутих комісією заяв про надання житлової субсидії заявникам запропоновано подати додаткові документи для обґрунтованого прийняття рішення комісії.