26 Вересня 2021 р.

Відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів освіти територіальних громад району

10 Вересня 2021 р.

09 вересня 2021 року  під головуванням голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації Юрія Яцука, за участю заступників голови райдержадміністрації Володимира Рубанського, Світлани Антонюк, Ганни Сінчак, начальника управління співпраці з органами місцевого самоврядування апарату райдержадміністрації Івана Чічірка, начальника відділу гуманітарної сфери райдержадміністрації Юрія Мельника, голови районної ради Івана Телеватюка та директора Комунального некомерційного підприємства «Могилів-Подільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вендичанської селищної ради Євдокії Цибульчак відбулася онлайн-нарада з керівниками закладів освіти територіальних громад району з питань:

- впровадження соціального проекту «Активні парки – локації здорової України»;

- використання коштів субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2021-2022 навчальному році;

- стан готовності закладів освіти Могилів-Подільського району до нового навчального року;

- вакцинації працівників освіти.

У країні триває вакцинальна кампанія населення від гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Імунізація населення є найважливішим компонентом у подоланні гострої фази пандемії коронавірусної хвороби COVID-19. Вакцинація - це ефективний спосіб захистити себе і свої родини.

Педагогічні працівники та інші працівники сфери освіти мають високий рівень загрози інфікування.

Директор Комунального некомерційного підприємства «Могилів-Подільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Вендичанської селищної ради Євдокія Цибульчак акцентувала увагу керівників закладів освіти територіальних громад на важливості вакцинації, зазначила, що імунізація –  це простий, безпечний та дієвий спосіб захисту людей від інфекційних захворювань, до того моменту, як вони почнуть із ними контактувати.

Голова райдержадміністрації Юрій Яцук наголосив на необхідності проведення роз’яснювальної роботи серед працівників закладів щодо необхідності вакцинації від коронавірусу ( COVID-19).