06 Грудня 2021 р.

Велике будівництво» відновлює трасу між Вінниччиною та Одещиною,-Сергій Борзов

25 Листопада 2021 р.

Група компаній «Автострада» завершила влаштування нового дорожнього одягу на ділянках автошляху Р-33 загальною протяжністю майже 35 км, що пролягають між смт Тростянець і смт Чечельник у Вінницькій області.

Як зазначає Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА, це покращить сполучення між Вінниччиною та Одещиною, адже через аварійний стан дорожнього покриття водії були змушені об’їжджати Р-33 і обирати довші маршрути.

У ході робіт фахівці «Автостради»:

відфрезерували старе дорожнє покриття;
влаштували нову основу та два шари асфальтобетону;
поширили дорогу на 1,5 м;
укріпили узбіччя.
Всього було укладено близько 150 тисяч тонн щебенево-піщаних сумішей і близько 100 тисяч тонн асфальтобетонних сумішей різних типів.

Наразі на ділянках тривають наступні роботи:

☑асфальтування з’їздів;
☑влаштування водоскидів;
☑облаштування тротуарів;
☑встановлення бортового каменю;
☑облаштування освітлення;
☑встановлення бар’єрного огородження.

«Цьогоріч у Вінницькій області «Автострада» відновила 125 км автошляху Р-08 та двох територіальних доріг всього за 90 днів – це рекордні строки для такого масштабного проєкту.Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» - це наймасштабніший проєкт з відновлення інфраструктури України», - зауважив Голова ОДА Сергій Борзов.