26 Вересня 2021 р.

«Велике будівництво» оновлює дорожню інфраструктуру громад! - Сергій Борзов

15 Вересня 2021 р.

На Вінниччині у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» оновлюють дороги у місцевих громадах.

«Обіцяли – робимо! - зазначає Голова ОДА Сергій Борзов. – У Барській громаді Жмеринського району ремонтується 5,52 км дороги місцевого значення О-02-01-10 Бар - Шаргород - Нові Хоменки. Дорога проходить через три населені пункти: с. Балки, с. Пляцина та с. Бар. І хоча ремонтні роботи мали розпочати лише на весні 2022 року, завдяки суттєвій економії коштів, сьогодні триває активна фаза ремонту дороги у повному обсязі».

За словами очільника області, виконуються підготовчі роботи. Зараз найбільше дорожньої техніки зосереджено на влаштуванні вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Очікується, що ремонт буде здійснено у максимально швидкі терміни, адже підрядна організація виконує ремонтні роботи з випередженням затвердженого календарного графіку.

Якість всіх ремонтних робіт перевіряють інженери відділу якості та технічного контролю та лабораторія з контролю якості виробництва Підприємства.

«Велике будівництво» оновлює дорожню інфраструктуру громад!» - підкреслює Сергій Борзов. ВІДЕО

#ВеликеБудівництво_Вінничина