28 Жовтня 2021 р.

В Україні внесено зміни до обмежень, які діятимуть для населення при червоному рівні епіднебезпеки

13 Жовтня 2021 р.

Міністерство охорони  здоров`я  повідомляє про обмеження,  які діятимуть у разі потрапляння до червоної зони карантину,  а саме:
робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень на винос;
робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо;
робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл;
робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів;
проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;
робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.
Обмеження не будуть застосовуватись, якщо у всіх відвідувачів (користувачів) та співробітників (організаторів) буде наявний зелений COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби.
На червоному рівні дитячі садки та 1-4 класи шкіл будуть працювати у звичайному режимі без вимоги повної вакцинації 100% співробітників. Водночас, співробітники сфери освіти входять до переліку співробітників підприємств, працівники яких підлягають обов’язковій вакцинації. Фактично, це означає, що працівники вказаних закладів без щеплення на червоному рівні зможуть працювати до 7 листопада.
Дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.