24 Березня 2019 р.

В селі Кричанівка заслухали звіт сільського голови та обговорили перспективи розвитку громади на 2019 рік

11 Березня 2019 р.

9 березня в с. Кричанівка за участі заступника голови районної державної адміністрації Гоцуляка Михайла Івановича відбулися загальні збори громадян.

До обговорення важливих для громади питань долучилися також і заступник начальника управління соціального захисту населення Кужелівська Лариса Іванівна, начальник Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Гранатюк Лариса Олександрівна, представники Могилів-Подільського відділу поліції та районних електромереж, члени депутатського корпусу.

Розпочався схід села звітом сільського голови Шевчука Олександра Анатолійовича про свою діяльність у 2018 році. Очільник громади ознайомив присутніх з напрямками роботи сільської ради, співпрацю, здобутки, зроблено аналіз проведеної роботи в розрізі галузей господарювання. Відзначено участь фермерських господарств і підприємств сільськогосподарського спрямування, приватних підприємців, пересічних громадян територіальної громади, які зробили вагомий внесок у покращення стану закладів соціальної сфери, благоустрою населеного пункту. Говорив про соціальну роботу, надання підтримки пільговим категоріям населення.

Інформацію щодо про проведеної роботи надав депутат районної ради Бойта Анатолій Миколайович.

Заступник голови районної державної адміністрації Михайло Гоцуляк зазначив, що «відповідно до звіту сільського голови, озвучених надходжень сільського бюджету та окреслених планів прослідковується розвиток громади. Чудовим прикладом  активної роботи та небайдужості сільського голови є створення дитячого майданчика, відремонтоване приміщення Будинку культури та здобутки в спортивному напрямку. Разом з тим, слід наголосити, що є політика держави, є реформи у різних галузях, і для того щоб ці реформи з успіхом втілювались у життя на місцях, у громадах також потрібно бути небайдужими та виявляти максимум зусиль задля того, щоб село процвітало та було що сказати про успіхи в громаді», як було про що розповісти учасникам відеоролику «Вінниччина - 2018. Є що сказати!», в якому відображено основні досягнення  області за різними галузями. Також заступник голови райдержадміністрації Михайло Іванович розповів про основні показники соціально-економічного розвитку району за минулий рік та перспективи на 2019.

Заступник начальника управління соціального захисту Лариса Кужелівська  надала вичерпну інформацію щодо монетизації субсидій. Ці кошти пенсіонери отримають або на пенсійну картку або їх принесе листоноша. Інші громадяни отримають монетизовану субсидію у відділенні Ощадбанку. Отримані гроші потрібно в першу чергу спрямувати на оплату спожитого газу та електроенергії, залишок можна використати на власний розсуд.

Начальник Могилів-Подільського відділу обслуговування громадян Могилів-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Лариса Гранатюк розповіла  про зміни в пенсійному забезпеченні, про перерахунок пенсії з 01 березня 2019 року, відповідно до частини другої статті 42 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Для проведення у 2019 році перерахунку пенсій застосовується коефіцієнт збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії.

Представниками Могилів-Подільського відділу поліції та районних електромереж було проінформовано присутніх про основні напрями роботи з власного профілю.

Жителів села також цікавили питання оплати за електроенергію, руху транспорту  загального користування, що не виходить за межі   району, а також субсидіювання та пенсійне забезпечення. На всі поставлені питання було надано ряд роз’яснень.