26 Лютого 2020 р.

В районі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

13 Лютого 2020 р.

13 лютого, з нагоди 31-ї річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан та вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав, за участі  заступника голови районної державної адміністрації Михайла Гоцуляка, заступника голови районної ради Михайла Слободянюка, голови Могилів - Подільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Леоніда Мельничука, воїнів-інтернаціоналістів та членів їхніх родин, громадськості відбулись урочистості.

Урочистий захід розпочався з вшанування хвилиною мовчання пам’яті воїнів, які не повернулися до рідних домівок. Їх подвиг навіки залишиться у людських серцях.

Звертаючись до присутніх учасників бойових дій, Михайло Гоцуляк зазначив: «Нині у складні для країни часи воїни-інтернаціоналісти захищають  незалежність та суверенітет держави Україна, проявляючи героїзм і мужність на Сході державиі. Розуміємо, що сьогодні як ніколи, ветерани війни, учасники бойових дій та їх сім'ї  потребують допомоги і підтримки держави і ми будемо для цього робити все можливе. Ми схиляємо голови перед вами. Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність».

Також, до присутніх звернулись керівники району з управління соціального захисту, Пенсійного фонду, земельного відділу, медичного  комунального пиідприємства, які надали фахову інформацію.

Відповідно розпорядження № 21 від 04.02.2020року «Надання грошової матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам та членам сімей загиблих (померлих) району з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав» 62 учасникам вручено квіти та грошові винагороди.

Після завершення урочистої частини учасники зібрання поклали квіти до пам'ятника воїнів-інтернаціоналістам, які полягли в Афганістані.