28 Жовтня 2020 р.

В районі відзначили День захисника України

14 Жовтня 2020 р.

За традицією, в рамках відзначення в районі Дня захисника України та Дня Українського козацтва, які припадають на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, за участі голови районної державної адміністрації Михайла Гоцуляка, представників структурних підрозділів, засобів масової інформації та всіх небайдужих відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу Пам'яті загиблих в АТО воїнів.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

Без сумніву, що День захисника України, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

Відзначення Дня захисника України пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.