17 Грудня 2018 р.

В районі відзначили День місцевого самоврядування в Україні

06 Грудня 2018 р.

Сьогодні в актовій залі районної ради пройшло святкування з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні. На вшанування зібрались працівники та депутати районної, селищної та сільських рад. Своїх колег прийшли привітати представники структурних підрозділів, працівники апарату районної державної адміністрації.

З вітальним словом до присутніх від імені голови районної державної адміністрації Олега Івановича Китасюка, який наразі знаходиться на засіданні Ради регіонального розвитку Вінницької області, всіх працівників районної виконавчої гілки влади звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Григоренко Сергій Владиславович. Звертаючись до самоврядців він зазначив: «Це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого є самоврядне суспільство.  Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями.

Віримо в те, що нам спільними зусиллями вдасться реалізувати всі  плани і задуми. А це стане запорукою успіху сталого розвитку та процвітання територіальних громад району».

Після промов представники влади  вручили районні нагороди представникам місцевого самоврядування  з числа депутатів районної, селищної та сільських  рад, працівників місцевих рад, а всі присутні мали можливість отримати позитивні емоції від концертної програми, яку підготували аматори району.