23 Жовтня 2019 р.

В районі привітали захисників України

10 Жовтня 2019 р.

В історії нашої Батьківщини є багато подій і дат, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – одна з таких дат. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, а також й  державне свято - День захисника України. Сучасна Українська держава є історичним та політичним спадкоємцем Київської Русі, козацтва, визвольного руху та тисячолітньої християнської традиції. Тому поєднання цих трьох свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги народу до них.

З цієї нагоди, 10 жовтня, у залі засідань райдержадміністрації відбулись урочистості. Керівники району, представники громадськості зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати почесним гостям свята - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, і, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність.

Перший заступник голови районної державної адміністрації С.В. Григоренко, вітаючи зі святом захисників, зазначив: «День захисника Вітчизни підштовхує до розуміння головного: справжні герої – серед нас! І ніхто окрім нас не захистить свою землю, свою державу, свої святині, свою родину! Всі ми: від солдата до селянина, від державного посадовця до вчителя, від лікаря до робітника – стоїмо на захисті України, своєю працею втілюємо в життя мрію багатьох поколінь про сильну, незалежну, розвинену державу». Сергій Владиславович подякував військовим, добровольцям та ветеранам за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я  миру  та  майбутнього. Побажав усім мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Хвилиною мовчання гості та запрошені вшанували пам’ять борців за волю та незалежність України.

З нагоди Дня захисника України нагороджено грамотами Вінницької обласної державної адміністрації, Могилів - Подільської районної державної адміністрації та районної ради учасників бойових дій – мешканців району ,військовослужбовців прикордонного загону та військових частин які дислокуються,  службовців  поліції та військового комісаріату.

По закінченнню урочистостей керівники району, учасники бойових дій та присутні поклали квіти до підніжжя фронтальної стіни на «Майдані шани»

Відзначення Дня захисника України пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі.