Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
28 Жовтня 2021 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

В Мурованокуриловецькій територіальній громаді створено прийомну сім'ю

08 Жовтня 2021 р.

Згідно розпорядження Могилів–Подільської районної державної адміністрації від 16.09.2021 №235 у Мурованокуриловецькій територіальній громаді створено прийомну сім’ю Васільєвих та влаштовано на спільне проживання і виховання четверо дітей.

Привітали новостворену сім’ю голова Могилів-Подільської районної державної адміністрації Юрій Яцук та заступник голови райдержадміністрації Володимир Рубанський.

«Бажаємо нашій новоствореній прийомній родині, щоб у їхній домівці завжди панував мир, спокій, радість, щастя та злагода, а прийомним батькам Дмитру та Олесі пам’ятати, що попри всі можливі труднощі, з якими можна зіткнутись на цьому шляху, винагорода буде більшою: тепла посмішка дітей, їх щасливі оченята та невичерпна радість батьківства» - з вітальним словом звернулися керівники району до батьків-вихователів та вручили сім’ї подарунки.

Прийомні батьки разом з дітками із нетерпінням чекали прийняття рішення про створення прийомної сім’ї. Батьки облаштували для дітей кімнату та створили належні умови для їхнього проживання та розвитку.

Сімейний затишок, родинне тепло, гостинність, щира любов батьків відчувалася на щасливих обличчях діток.


Державні інформаційні ресурси