22 Квітня 2021 р.

В Могилів-Подільському районі відбулося чергове засідання комісії з питань надання житлових субсидій, пільг та інших соціальних гарантій

06 Квітня 2021 р.

За ініціативи управління соціального захисту населення під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Юрія Яцука 5 квітня відбулося чергове засідання комісії з питань надання житлових субсидій, пільг та інших соціальних гарантій.

На розгляд комісії було винесено 140 заяв, які надійшли від жителів Бабчинецької,  Вендичанської, Мурованокуриловецької, Чернівецької, Ямпільської та Яришівської територіальних громад щодо призначення житлових субсидій та пільг у випадках, коли призначення їх на загальних підставах неможливе, зокрема:

• 90 звернень від отримувачів субсидії з проханням не враховувати доходи членів родин, які зареєстровані в домогосподарствах, проте фактично в них не проживають;
  • 48 звернень від громадян, які не сплатили єдиного соціального внеску та у яких відсутні доходи або мають дохід менший ніж розмір мінімальної заробітної плати;
  • дві заяви про надання пільг за фактичним місцем проживання.

На підставі актів обстеження комісією здійснено об’єктивний розгляд заяв та прийнято відповідні рішення.