19 Січня 2022 р.

В Могилів - Подільському районі продовжується акція «16 днів проти насильства»

03 Грудня 2021 р.

Починаючи з 25 листопада в Могилів – Подільському районні щоденно проводяться відповідні заходи до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», які спрямовані на привернення уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства.

Так, в закладах освіти Вендичанської територіальної громадисьогодні проведено заходи на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.

З старшокласниками Сугаківського ліцею Вендичанської селищної ради проведено ряд бесід, присвячених вирішенню конфліктів, насильству над дітьми з боку дорослих.

Діти активно висловлювали свої думки. Директор ліцею та начальник служби у спрах дітей сім’ї та молоді  повідомили, що насильством є не тільки бійки, а й звичайні штовхани, прізвиська, глузування, все, що порушує права іншого, принижує його гідність.

Прикро, що дедалі частіше є прояви насилля у сім’ях. А саме сімейне спілкування – запорука доброго настрою і душевного спокою. І з другого боку – ніде люди не ранять так боляче, як вдома. На завершення зустрічі десятикласники побудували “піраміду” позитивних вражень.

Цікавим у закладі був захід, який відбувся з учнями 1-4 класів – виховна година “Діти проти насильства».

Учні створили інформаційний стенд «Захисти життя – зупини насильство».