06 Грудня 2019 р.

Увага! Ускладнення погодних умов

02 Грудня 2019 р.

За  даними Українського центру з гідрометеорології 2 грудня 2019 року у Вінницькій області та протягом доби 3 грудня 2019 року очікується сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3 – 8 см., на дорогах ожеледиця.

Погодні умови можуть зумовити порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць (1 рівень небезпеки, жовтий).

Існує висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій чи подій на  об'єктах енергетики, зв'язку, в комунальному господарстві, агропромисловому комплексі, на транспорті (відключення від енергопостачання, обрив електропроводів, що загрожує ураженням електричним струмом,  ламання гілок на деревах та повалення дерев, пошкодження дахів на будівлях тощо).

У зв’язку з цим необхідно:

• власникам автомобільного транспорту по можливості утримуватись від поїздок;
  • вибирати швидкісний режим, який забезпечує своєчасне гальмування;
  • не залишати автомобільний транспорт на узбіччі чи проїжджій частині, що перешкодить роботі снігоприбиральної техніки;
  • надавати допомогу пристарілим і хворим людям, які вимушено знаходяться на вулиці;
  • обережно поводитись у зоні пролягання електромереж. У разі виявлення обриву електродротів негайно повідомити районні-міські електромережі та сусідів; забезпечити охорону обірваного проводу до прибуття ремонтної бригади.