25 Березня 2019 р.

Українська мрія - єдність, свобода і незалежність

22 Січня 2019 р.

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

100 років тому – 22 січня 1919-го – Українська Народна Республіка (УНР) та Західноукраїнська Народна Республіка (ЗУНР) підписали Акт злуки. Таким чином відбулося історичне об'єднання українських земель, так званої Наддніпрянської і Наддністрянської України.

До цієї значної події в  Могилів-Подільській центральній районній бібліотеці  проведено усний журнал «Моя соборна Україна знов зустрічає новий день». Ведучі  заходу розповіли студентам ліцею сфери послуг  про історичні події тих років, зазначили, що ΙV-ий Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої  її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності. Також бібліотекарі презентували  книжкову виставку «Україна соборна – моя гордість і слава». На завершення заходу присутні приєдналися до естафети єднання та утворили «живий» ланцюг, взявшись за руки.

Могилів-Подільська центральна районна бібліотека