24 Травня 2018 р.

Участь у обласному святі

11 Травня2018

10 травня 2018 року з нагоди Міжнародного дня сім’ї учні Слобода – Шлишковецької СЗШ І-ІІІ ст. побували на обласному святі «Моя сім’я – моя гордість» у м.Вінниця.

За сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, служби у справах дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації та відділу освіти райдержадміністрації діти отримали можливість весело провести день, отримати подарунки, поласувати смаколиками.

Організатори свята підготували цікаву музично-розважальну програму з безліччю призів, майстер-клас «Листівка для мами», спортивні розваги - стрибки на батутах, лазіння по лабіринтах, занурювання у поролоновий басейн, ковзання з гірок та багато інших розваг.
Оскільки наша держава приділяє важливу роль розвитку інституту сім’ї, метою заходу було формування у дітей сімейних цінностей, поваги до батьків та до жінки-матері, вміння спілкуватися, а також взаємодіяти один з одним.

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації