Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
19 Травня 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

У районі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 Лютого 2019 р.

    Історичні катаклізми ХХ століття, пов’язані з воєнними конфліктами в різних куточках планети, не обминули Україну. Війни точилися далеко за її межами, але кров у них проливали сини України, несучи народам миротворчу місію. Країни близького і далекого Сходу, африканського континенту, Куба, Угорщина, Чехословаччина, Югославія, і найболючіша наша рана – Афганістан, війна в якому розтягнулася майже на десять років.

    Не передати словами вдячність за ті героїзм та безстрашність, які своїм життям здобували наші відважні герої! А сьогодні лише безмежна вдячність живим і вічна пам'ять загиблим…

    15 лютого з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан та вшанування пам'яті учасників бойових дій на території інших держав за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Григоренка, заступника голови Михайла Гоцуляка, керівника апарату райдержадміністрації Майї Косенко, голови Могилів - Подільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Леоніда Мельничука, голови районної Ради організації ветеранів України Петра Кубаля, помічника депутата Вінницької обласної ради Вацака Анатолія Геннадійовича Світлана Панчук, представників Могилів- Подільського об'єднаного міського військового комісаріату, воїнів-інтернаціоналістів та членів їхніх родин, громадськості відбулись урочисті збори.

    Урочистий захід розпочався з вшанування хвилиною мовчання пам’яті тих воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися до рідних домівок. Їх подвиг навіки залишиться у людських серцях.

     Звертаючись до присутніх у залі учасників бойових дій, Сергій Григоренко зазначив, що «нині у складні для країни часи воїни-афганці захищають  незалежність та суверенітет держави Україна, проявляючи героїзм і мужність на Донбасі. Розуміємо, що сьогодні як ніколи, ветерани війни, учасники бойових дій та їх сім'ї  потребують допомоги і підтримки держави і ми будемо для цього робити все можливе. Ми схиляємо голови перед вами. Спасибі вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність».

    Слова вдячності адресувала присутнім воїнам-інтернаціоналістам від імені депутата обласної ради Г.А. Вацака, себе особисто, помічник депутата Світлана Панчук та передала для Могилів - Подільської районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) грошову винагороду та солодкі подарунки.

    Присутні подякували захисникам- інтернаціоналістам за приклади мужності і вірності військовому обов’язку, побажали здоров’я, родинного затишку, миру і добра та вручили 59 воїнам-інтернаціоналістам та членам сімей загиблих медалі «Чесність. Мужність. Пам'ять», грошові винагороди та квіти.

    Після завершення урочистої частини учасники зібрання поклали квіти до пам'ятника воїнів-інтернаціоналістам, які полягли в Афганістані.


Державні інформаційні ресурси