16 Жовтня 2018 р.

У районі йде підготовка до опалювального сезону

09 Жовтня2018

Сьогодні,  9 жовтня, з метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери району до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 року під головуванням першого заступника голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації Сергія Григоренко проведено заключне засідання оперативного штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Відкрив засідання перший заступник голови райдержадміністрації – С.Григоренко, який ознайомив присутніх з проектом розпорядження  голови районної адміністрації про початок опалювального сезону 2018-19 років.

Про завершення підготовки  до опалювального періоду  закладів освіти,  культури та медицини інформували Ю.Мельник, Л.Хухлей , Цибульчак Є.А.

Про стан розрахунків за спожиту електроенергію, про заходи щодо зниження споживання електричної енергії для споживачів в період з 8 до 22 години інформував представник  СО «Могилів-Подільські електромережі».

Про стан підготовки дорожнього господарства інформував Бурик А.В. та повідомив, що філією Могилів-Подільський ДРП підготовлено 8 одиниць спецтехніки. На сьогоднішній день у підприємства в наявності є 850 тони протиожеледних матеріалів, підготовлено  2 пункти обігріву на майстерних дільницях, створюється  десятиденний запас паливо-мастильних матеріалів та вивозиться  на небезпечні відрізки шляхів протиожеледні матеріали.

За результатами проведеного засідання надано доручення з вирішення актуальних  проблемних питань щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до опалювального сезону 2018/2019 року.

Наприкінці наради, заступник голови райдержадміністрації наголосив, що питання стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період потребує посиленого контролю та координації дій.