Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
28 Жовтня 2021 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

У Могилів-Подільському районі відбулася урочиста подія - вручення ключів від квартири дитині позбавленій батьківського піклування

16 Вересня 2021 р.

Щирі вітання з новосіллям сьогодні, 16 вересня, Москалюк Владислав Олександрович приймав від голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова, народного депутата України Ірини Борзової, першого заступника голови облдержадміністрації Наталії Заболотної, депутата Вінницької обласної Ради Тетяни Каменщук, голови Могилів-Подільської районної державної адміністрації Юрія Яцука, заступників голови райдержадміністрації Світлани Антонюк та Ганни Сінчак, представників управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Щасливим власником однокімнатної квартири стала ще одна людина з числа дітей позбавлених батьківського піклування Могилів-Подільського району. Квартиру придбано за рахунок цільової державної субвенції в місті Могилеві-Подільському Москалюку Владиславу, жителю села Морозівка Мурованокуриловецької селищної ради.

Хлопець виховувався бабусею Крук Галиною Михайлівною. Закінчив Михайловецький професійний аграрний ліцей та здобув професію «маляр штукатур лицювальник плиточник». Тепер планує шукати роботу у м.Могилів-Подільський.

Голова райдержадміністрації Юрій Яцук щиро привітав Владислава із новосіллям та побажав успіхів та всього найкращого. Власник вперше у своєму житті відкрив двері власними ключами власну квартиру та подякував за таку вагому підтримку від держави зізнавшись, що й досі не вірить, що у нього тепер є своє житло, де він будуватиме щасливе майбутнє.

 


Державні інформаційні ресурси