Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
06 Грудня 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

У Могилів-Подільському прикордонному загоні відбулась чергова церемонія складання Військової присяги

18 Листопада 2019 р.

 У Могилів-Подільському прикордонному загоні імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова відбулась чергова церемонія складання Військової присяги. 14 молодих воїнів присягнули на вірність Україні та її народові. У їх числі і дружина героя-прикордонника Павла Дмитренка Руслана Михайлівна Дмитренко, яка обрала військову службу в пам'ять про коханого та його бойових побратимів.

Варто зазначити, що до складання Присяги, під керівництвом досвідчених офіцерів прикордонного загону, усі військовослужбовці пройшли курс загальновійськової підготовки, у ході яких отримали теоретичні знання та практичні навички.

Урочистості розпочалися біля Меморіалу загиблим прикордонникам. З гордістю і неприхованим хвилюванням воїни один за одним присягали на вірність українському народові.

Новоспечених вартових кордону привітали із знаменною подією керівництво прикордонного загону, рідні та друзі. Військовий капелан священик Іван Минів благословив юнаків та дівчат на військову справу.      

Після прийняття Присяги воїни відбудуть для подальшого проходження служби у підрозділи охорони  кордону на ділянці відповідальності Могилів-Подільського загону.

Слід зазначити, що з початку нинішнього року понад 130 юнаків та дівчат, призваних на військову службу за контрактом, поповнили лави охоронців кордону і присягнули на вірність Батьківщині.

 

Прес-секретар      Людмила КАТЕРИНИЧ

 

 


Державні інформаційні ресурси