26 Лютого 2020 р.

Триває перевірка навчальних закладів району з питань організації роботи з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки учасників освітнього процесу

14 Лютого 2020 р.

На виконання Кодексу цивільного захисту України, доручення Прем’єр-міністра України від 11.12.2019 року № 44205/11/-19 «Про здійснення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ з масовим перебуванням людей - дитячих садочків, шкіл, в 2019-2020 р.», з метою вивчення стану роботи закладів освіти району з питань організації роботи з охорони праці, пожежної та техногенної безпеки учасників освітнього процесу, разом зі службою ДСНС у Могилів-Подільському районі триває перевірка усіх навчальних закладах району.

Комісія у складі: Мельника Ю.І., начальника відділу освіти Могилів-Подільської районної державної адміністрації, Півторака О.І., головного державного інспектора з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки  Могилів-Подільського району; Мартинюка О.В., Мостовика С.П., Швеця Д.О., державних  інспекторів  з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки  Могилів-Подільського району (закріплені за об’єктами), Іванчишиної Т.В., головного спеціаліста відділу освіти, Чорного О.М., начальника господарської групи відділу освіти перевіряють не тільки заклади освіти щодо техногенної та пожежної безпеки, але документацію закладів освіти (накази, акти, протоколи тощо).

Директори ЗЗСО та завідувачі ЗДО пройшли навчання з пожежної безпеки та відповідно до наказу по відділу освіти від 06.02.2020 р № 52, , сумлінно, із незначними порушеннями, виконують усі пункти, які перевіряються комісією.

Відділ освіти Могилів-Подільської районної державної адміністрації