Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
21 Січня 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Спільно думати та діяти в інтересах дітей

13 Лютого 2018 р.

12 лютого 2018 року заступник голови  районної державної адміністрації Гоцуляк М.І. провів чергове засідання Комісії з захисту прав дитини.

Службою у справах дітей сім’ї та молоді райдержадміністрації підготовлено порядок денний, який передбачав розгляд актуальних питань, зокрема: призначення опікуна над неповнолітньою дитиною з с. Сугаки та піклувальника над неповнолітніми дітьми жителями смт.Вендичани, щодо роботи з неблагополучними родинами з сіл Юрківці, Грабарівка, Озаринці, Яруга, щодо виведення з складу прийомної сім’ї дитини-сироти 1998 р.н. в зв’язку з його  письмовою заявою про закінчення навчання та бажанням вести самостійне життя.

Крім того, заслухано батьків з двох родин, які розлучилися, проте питання щодо виховання дітей залишились неврегульованими і фактично пов'язане з подальшою  долею дітей: ким з батьків виховуватимуться, де проживатимуть, тощо. 

Оскільки дорослі не спроможні цивілізовано вирішити порушені питання, їм рекомендовано розв’язувати спори виключно в правовому полі та діяти згідно рішень суду. Також батькам наголосили, що  дитина є  найбільш  вразливою  стороною  в  будь-яких  конфліктних сімейних  правовідносинах,  і  саме  на  її долю випадає найбільше страждань та втрат. Тому в першу чергу вони мають  спільно думати та діяти в інтересах своїх дітей, а не про задоволення власних амбіцій.

 

 Служба у справах дітей сім’ї та молоді райдержадміністрації

 

 


Державні інформаційні ресурси