Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
11 Грудня 2018 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Система біометричного контролю працює у повну силу

12 Січня 2018 р.

С

          Наприкінці минулого року Державною прикордонною службою України було презентовано систему біометричного контролю іноземців та осіб без громадянства. Свою роботу система розпочала з 1 січня 2018  року.

        Як повідомлялося раніше, таке нововведення стартувало і у Могилів-Подільському прикордонному загоні. Так, з початку нинішнього року через систему  біометричного контролю на ділянці відповідальності загону пройшли вже понад півтори тисячі іноземців. Наразі система  працює у повну силу.

        Нагадаємо, що головна мета даного заходу – забезпечення національної безпеки країни, посилення контролю за в'їздом та виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території нашої держави.

        Варто зазначити, що відповідно до вимог Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від  фіксації біометричних даних звільняються глави держав і урядів зарубіжних країн, члени парламентських та урядових делегацій, особи до 18-річного віку, круїзні туристи, члени екіпажів транспортних засобів, дипломатичний персонал, посадові особи міжнародних організацій. 

    Прес-секретар прикордонного загону            Людмила Катеринич      

 

 

 


Державні інформаційні ресурси