Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 Квітня 2021 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Сергій Борзов закликає усіх вінничан приєднатися до акції «Озеленення планети»

08 Квітня 2021 р.

«Озеленення України» - 1 мільйон дерев за 1 день.

Минулого року Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов особисто долучився до цього проекту та висаджував дерева у місті Вінниця. Тоді, 17 жовтня 2020 року Україна встановила рекорд - 1 мільйон дерев за 1 добу.

«Тільки в області висадили понад 117 000 дерев. – зазначає очільник області. – Окремо у місті Вінниці учасниками акції було висаджено 723 дерева. Щоб зрозуміти, що це за кількість, достатньо знати, що парк «Хімік» - це 327 дерев (було, до нашої акції). Загалом, до встановлення Рекорду долучилось 2014 вінничан».

Лідерами за кількістю дерев стали дві громади – Ситковецька ОТГ (5000 дерев) та Дашівська ОТГ Іллінецького району (1680 дерев).

«Цього року акція відбудеться повторно вже 10 квітня в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети». – зазначає Голова ОДА. - Планують висадити 1 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи».

В Україні організатором проекту є благодійний фонд «Озеленення України» засновниками якого є CEO Club Ukraine та Business Woman Club. Проект підтримують Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство закордонних справ України та Державне агенство лісових ресурсів України.

Представником проєкту у Вінницькій області є доктор педагогічних наук, професор, директор Вінницького інституту Університету «Україна», голова ради громадської організації «Соціальна перспектива» Ганна Давиденко. Координатором проєкту виступає громадська діячка, заступник директора ТМ Еко-Сервіс Ольга Маліновська.

В акції уже зголосилися взяти участь понад 100 країн світу, уся Україна. Активно долучається і Вінниччина: державні адміністрації, територіальні громади, бізнес-структури, заклади освіти, заклади соціального захисту, сотні еко-свідомих вінничан.

Мета проекту – не лише у покращенні екологічної свідомості, висадженні дерев, а й у консолідації нашого суспільства, об’єднання бізнесу, влади, громадськості і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та формування колективної історії об’єднання українців по всьому світу.

«Як голова Вінницької облдержадміністрації, підписав відповідний Меморандум. Вінниччина й надалі має бути активною в екологічних проєктах. – підкреслив Сергій Борзов. - 10 квітня особисто буду висаджувати дерева та закликаю усіх вінничан до акції «Озеленення планети». За нас це ніхто не заробить. Давайте разом робите важливе для усіх! Вже цієї суботи».


Державні інформаційні ресурси