22 Квітня 2021 р.

Сергій Борзов закликає усіх вінничан приєднатися до акції «Озеленення планети»

08 Квітня 2021 р.

«Озеленення України» - 1 мільйон дерев за 1 день.

Минулого року Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов особисто долучився до цього проекту та висаджував дерева у місті Вінниця. Тоді, 17 жовтня 2020 року Україна встановила рекорд - 1 мільйон дерев за 1 добу.

«Тільки в області висадили понад 117 000 дерев. – зазначає очільник області. – Окремо у місті Вінниці учасниками акції було висаджено 723 дерева. Щоб зрозуміти, що це за кількість, достатньо знати, що парк «Хімік» - це 327 дерев (було, до нашої акції). Загалом, до встановлення Рекорду долучилось 2014 вінничан».

Лідерами за кількістю дерев стали дві громади – Ситковецька ОТГ (5000 дерев) та Дашівська ОТГ Іллінецького району (1680 дерев).

«Цього року акція відбудеться повторно вже 10 квітня в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети». – зазначає Голова ОДА. - Планують висадити 1 000 000 дерев по всій планеті та змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи».

В Україні організатором проекту є благодійний фонд «Озеленення України» засновниками якого є CEO Club Ukraine та Business Woman Club. Проект підтримують Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство закордонних справ України та Державне агенство лісових ресурсів України.

Представником проєкту у Вінницькій області є доктор педагогічних наук, професор, директор Вінницького інституту Університету «Україна», голова ради громадської організації «Соціальна перспектива» Ганна Давиденко. Координатором проєкту виступає громадська діячка, заступник директора ТМ Еко-Сервіс Ольга Маліновська.

В акції уже зголосилися взяти участь понад 100 країн світу, уся Україна. Активно долучається і Вінниччина: державні адміністрації, територіальні громади, бізнес-структури, заклади освіти, заклади соціального захисту, сотні еко-свідомих вінничан.

Мета проекту – не лише у покращенні екологічної свідомості, висадженні дерев, а й у консолідації нашого суспільства, об’єднання бізнесу, влади, громадськості і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та формування колективної історії об’єднання українців по всьому світу.

«Як голова Вінницької облдержадміністрації, підписав відповідний Меморандум. Вінниччина й надалі має бути активною в екологічних проєктах. – підкреслив Сергій Борзов. - 10 квітня особисто буду висаджувати дерева та закликаю усіх вінничан до акції «Озеленення планети». За нас це ніхто не заробить. Давайте разом робите важливе для усіх! Вже цієї суботи».