Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
22 Квітня 2021 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Сергій Борзов: У рамках президентської програми «Велике будівництво» на Вінниччині відремонтують одразу 2 ділянки автодороги Гайсин-Теплик

08 Квітня 2021 р.

У 2020 році, на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», розпочато капітальний ремонт відразу двох ділянок автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-04-08 Гайсин –Теплик: км 0+800 – км 7+933 та км 7+933 – км 17+860 (у межах населених пунктів).

«Дана ділянка автомобільної дороги, протяжністю майже 10 км, проходить через два населені пункти Гайсинської територіальної громади – с. Кущинці та с. Кіблич. Населення громади, а це 49344 жителі, по завершенню ремонтних робіт зможе відчути якісні зміни свого життєвого середовища. Населені пункти Кущинці та Кіблич стануть «повноцінними» центрами для громад», - зазначає Голова ОДА Сергій Борзов.

«Для економіки краю – це зручна та безпечна транспортна логістика до міжнародної автомобільної дороги М-12, поштовх до створення нових інвестиційних проектів і зрештою економія часу та коштів для поїздки громадян до інших прилеглих територіальних громад, районного центру та доступу до освітніх та медичних послуг»,- переконаний керівник області

Варто нагадати, що під час ремонтно-будівельного сезону 2020 року на цій ділянці влаштовано 5 км вирівнюючого, нижного та верхнього шару з асфальтобетону.

У квітні бригада підрядної організації розпочала комплекс робіт з видалення порослі уздовж автомобільного шляху, влаштування тротуарів, шириною 1,5 м, відокремлених від проїжджої частини бетонним бортовим каменем та поребриком, основи під тротуар. Згодом між проїзною частиною і тротуаром влаштують металеве огородження.

Приділяють увагу відновленню/заміні існуючих водовідвідних споруд. Працівники підрядного підприємства розпочали підготовчі роботи до влаштування прикрайкових лотків поза населеними пунктами.

Всі ремонтні роботи виконують в рамках проєкту «Велике будівництво», за рахунок Державного дорожнього фонду - 160 680 000 гривень.

Строк виконання робіт встановлено згідно затвердженого графіка - листопад 2021 року.


Державні інформаційні ресурси