24 Жовтня 2019 р.

"Щастя дитини - зростати в сім'ї"

08 Жовтня 2019 р.

8 жовтня заступник голови райдержадміністрації Михайло Гоцуляк та начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді Юрій Яцук відзначили переможця та учасників конкурсу з написання ессе на тему "Щастя дитини – зростати в сім’ї".

Конкурс оголошувався до Дня усиновлення, який  в Україні відзначається 30 вересня. Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями – і дитини, і дорослого…

Михайло Іванович та Юрій Володимирович подякували усім, хто відгукнувся на заклик і на хвилину замислився, чому для дітей важливим є сімейне оточення та родинне тепло.

Отже, найкращою визначено роботу Семенюк Людмили, студентки 2 курсу Могилів-Подільського медичного коледжу (с.Бронниця) «Усиновлення - це особлива дорога батьківства». Їй вручено пам’ятний годинник.

За участь у конкурсі подарунками відзначено також :

Романчук Настю, ученицю 9 класу Слідянської ЗОШ І-ІІ ст., Сторожука Артема учня 8 класу, Гуйван Аміну ученицю 6 класу, Кисіль Яну ученицю 7 класу, Венгер Єлизавету ученицю 7 класу Озаринецької СЗШ І-ІІІ ст.., Берлінську Тетяну ученицю 8 класу Слідянської ЗОШ І-ІІ ст.

Служба у справах дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації