28 Жовтня 2021 р.

Розкрито крадіжку з офісного приміщення адвоката

24 Вересня 2021 р.

Установлено, що у нічний час 18 вересня 2021 року раніше неодноразово судимий за злочини проти власності 32-річний житель міста Могилева-Подільського, шляхом пошкодження вхідних дверей, проник до офісного приміщення по вул. Ринковій, звідки викрав ноутбук, адвокатське посвідчення, адвокатські ордера та інші особисті речі, належні одному із адвокатів.

За результатами проведених правоохоронними органами слідчо-розшукових заходів цього ж дня зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за місцем проживання, де було вилучено викрадені речі.

На підставі зібраних доказів Могилів-Подільською окружною прокуратурою затриманому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України, та до суду скеровано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Наразі, згідно ухвали суду, крадій перебуватиме 2 місяці під вартою.

За вчинення вказаного злочину підозрюваному, у разі доведення його вини, загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Звертаємо увагу, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Могилів-Подільської

окружної прокуратури                                                                   Тетяна Свирида