22 Квітня 2021 р.

Робочий візит заступника голови райдержадміністрації до Чернівецької селищної територіальної громади

06 Квітня 2021 р.

Сьогодні, заступник голови районної державної адміністрації Юрій Яцук,  керівник апарату районної державної адміністрації Майя Косенко та начальник служби у справах дітей, сім’ї та молоді райдержадміністрації Андрій Собольський завітали з робочим візитом до Чернівецької селищної територіальної громади.

Відповідно до Указу Президента України від 15.12.2020 року № 568/2020 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, заступник голови райдержадміністрації Юрій Яцук та голова селищної ради Олена Бень вручили посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» - Домбровській Ірині Вікторівні. Також від імені голови облдержадміністрації Сергія Борзова та голови обласної Ради В’ячеслава Соколового вручили Почесні грамоти та  матеріальну допомогу за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та з нагоди відзначення Дня українського добровольця – Насіковському Віталію Івановичу та Рятушняку Ігорю Євгенійовичу.

Всі проблемні питання, які були озвучені під час робочого візиту, взяті на контроль керівництва району. Працюємо далі! Бо лише спільними зусиллями всіх гілок влади можна побудувати сильну та потужну громаду.