25 Квітня 2019 р.

Разом ми переможемо!

07 Квітня 2019 р.

Сьогодні йде війна за Україну, за її майбутнє. І пять років війни з російським агресором - це не тільки війна Порошенка з Путіним. Це війна кожного громадянина за незалежність держави, це - постійна робота голови адміністрації прикордонного району.

Лінія Президента - незмінна. Тому, ставати на сторону Зеленського - це зрадити насамперед собі, і тим людям, долю яких Президент довірив мені, як керівнику району. Не дамо ворогу жодного шансу.

Звертаюся до жителів нашого району:  не вірте фейкам. Знайте, наші прагнення до ЄС і НАТО є незмінними, реформи продовжуються, покращення буде. Обираючи нового президента  ми повинні розуміти: ми не маємо права втратити наші досягнення, ми не маємо права зійти зі шляху, який веде нас до європейських цінностей.

Я, як голова районної державної адміністрації  не дам бути поглинутими у 95 квартал російської федерації і розраховую на підтримку всіх розсудливих людей. Зеленський - це росія, Порошенко - Україна.

Разом ми переможемо!

Олег Китасюк, голова райдержадміністрації