19 Серпня 2018 р.

Районний конкурс читців поезії про Т.Г. Шевченка

13 Березня2018

В березні 2018 року на базі відділу освіти відбувся районний конкурс читців поезії про Тараса Григоровича Шевченка. Минулими роками звучала поезія самого поета. В цьому році формат конкурсу змінився. Учні декламували вірші про Т.Шевченка. Це пояснюється загальним бажанням педагогів показати ще більшу велич Кобзаря. В конкурсі брали участь 24 учні закладів загальної середньої освіти району. Увазі присутніх була представлена поезія різних авторів, в якій з великою любов’ю вшановувався Т.Шевченко – геніальний поет, письменник, художник. Не можна без хвилювання слухати вірші, написані вчителями району. Це поезії Анісімової В.П. (Юрковецька СЗШ І-ІІІ ступенів), Горлей Л.М. (Серебринецька СЗШ І-ІІІ ступенів), Андрійчук Л.В. (Тропівська СЗШ І-ІІ ступенів), Мельник Г.І. (Борщівецький НВК).

Переможцями конкурсу стали: Гуменна Тетяна, Кифлюк Андрій (Юрковецька СЗШ І-ІІІ ступенів), Панченко Уляна (Вендичанська СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназія), Будяк Оксана (Серебрійська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Шевчишина Ольга (Кукавська СЗШ І-ІІІ ступенів), Абдурахманзаде Сабіна (Ярузька СЗШ І-ІІІ ступенів), Підпалюк Діана (Тропівська СЗШ І-ІІІ ступенів), Костюк Луїза (Липчанська СЗШ І-ІІ ступенів), Іващенко Валерія (Сказинецька СЗШ І-ІІ ступенів), Боцян Ірина (Серебринецька СЗШ І-ІІІ ступенів), Шимко Дарія (Козлівська СЗШ І-ІІІ ступенів), Максимчук Наталія (Слідянська СЗШ І-ІІ ступенів), Циганок Андрій (Оленівська СЗШ І-ІІ ступенів). Лауреатом конкурсу став учень 2-го класу Мервинецької СЗШ І-ІІ ступенів Гаврилюк Артем.

Після підведення  підсумків конкурсу учасники в складі учнів, вчителів української мови та літератури, працівників районного методичного кабінету вирушили до пам’ятника Великого Кобзаря,  де провели мітинг-реквієм та поклали квіти до скульптурної композиції Т.Шевченка. Відкрила мітинг-реквієм Сушак Н.В., завідувач районним методичним кабінетом, яка ще раз підкреслила роль Т.Шевченка в сучасному суспільстві.  З словами глибокої поваги та вдячності до спадщини Т.Шевченка  виступили Андрійчук Л.В. - вчитель української мови та літератури Тропівської СЗШ І-ІІ ступенів та Руденко Г.С. - вчитель української мови та літератури Ярузької СЗШ І-ІІІ ступенів. Учень 7 класу Вендичанської СЗШ І-ІІІ ступенів, гімназії   Кушнір Роман прочитав знаменитий  «Заповіт»  поета.

Відділ освіти районної державної адміністрації