24 Травня 2018 р.

Районне свято до Міжнародного дня сім`ї

15 Травня2018

Сім’я  - джерело любові, поваги та життєвої наснаги. Родина була і залишається хранителькою духовних цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Тому тандем сім’ї і держави – необхідна передумова процвітання і добробуту його громадян.

Саме тому 15 травня 2018 року в Міжнародний день сім’ї Могилів – Подільським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено районне свято «З родини йде в життя людина». Теплими та щирими словами відкрила свято директор центру Світлана Антонюк, яка зазначила те, що третій рік поспіль районний центр  проводить таку зустріч, яка була започаткована в 2016 році та стала традицією в районі.

Могилів – Подільський район був одним з перших в області де у 2006 році почала функціонувати перша прийомна сім’я.  З початку створення в районі функціонувало 11 сімей, в яких виховувалось 53 дитини, які зігріті батьківською любов’ю та турботою.

В цьому році, ще одна дівчинка  відчула неймовірно велику батьківську любов та підтримку в сім’ї Салецьких Олесі та Олександра.

Особливу увагу, розуміння та підтримку сім’ям приділяє голова районної державної адміністрації Олег Іванович Китасюк  та голова районної ради Володимир Володимирович Сірант,  які висловили  теплі, проникливі слова подяки батькам за їх чуйність, небайдужість, благородство та вроду душі. І це підтверджується не тільки словами, а й справами. Традицією стали не тільки щирі слова вітання та  подяки. Справжньою несподіванкою та подарунком для дітей став сюрприз від очільників району, коли в урочистий зал заїхали нові велосипеди, власниками яких стали саме вони.

Із теплими словами  вдячності до батьків звернувся голова постійної комісії районної ради з питань гласності,  гуманітарної та соціальної сфери  Сергій Владиславович Шевченко.

За сприянням благодійника, генерального директора СТОВ «Агрок ряж» Гнатишина  Володимира Михайловича,  всі гості поринули в світ дитинства та чудес, які подарували артисти комедійно – магічного жанру арт студії «Парнус».

Свято проходило в теплому  сімейному колі та в затишному залі, який оформила дизайнер Леоніда Попова

Створити святкову атмосферу та музично прикрасити свято допомогли талановиті дитячі колективи та юні артисти району під керівництвом завідувача сектору культури та туризму Лариси Василівни Хухлей: народний аматорський ансамбль танцю «Дністрове гроно» - керівник Алла Лутчак ,  методист районного будинку культури Максим Огороднік, гуморист Андрій Храпко , юні таланти Анатасія Мельник  та Ірина Опаряк.

Присутні із задоволенням ласували фруктами, солодощами. За сприянням служби у справах дітей , сім’ї та молоді Могилів – Подільскої районної державної адміністрації під керівництвом Юрія Володимировича Яцука,  кожна дитина отримала морозиво. Новинкою свята став шоколадний фонтан , яким дітки смакували завдяки приватному  підприємцю  Гусаровій  Людмилі Василівні.

Організатори свята не залишили поза увагою жодну родину і дитину, які були присутні у залі та дякують всім  тим хто,  підтримав  ініціативу центру, традиції меценацтва та благодійності, допомогли організовувати свято та здійснити дитячі мрії..

Могилів – Подільський районний центр

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді