Могилів-Подільська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
17 Серпня 2019 р.
Герб України Прапор України Версія сайту для людей з обмеженими можливостями

Пульс державного рубежу: цифри та факти з життя Могилів-Подільського прикордонного загону

11 Лютого 2019 р.

    Охорона кордону – справа  почесна, і, водночас, важка та відповідальна, адже життя державного рубежу не припиняється ні на мить. Свідченням того є цифри і факти, наповнені працею самовідданих і мужніх людей у прикордонних одностроях. 

    У першій декаді лютого поточного року в пунктах пропуску через державний кордон прикордонники Могилів-Подільського загону імені Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова встановленим порядком оформили близько  40 тисяч осіб та понад 4,5 тисячі транспортних засобів.  

    З 1 по 10 лютого охоронці кордону спільно з представниками Регіонального управління «Норд» Прикордонної поліції Республіки Молдова здійснили десять спільних патрулювань на ділянках впс «Могилів-Подільський», «Ямпіль» та «Болган».

   У зазначеному періоді 15 особам було відмовлено у перетині державного кордону. Окрім цього, прикордонники відділів «Могилів-Подільський» та «Болган» виявили 20 іноземців, що порушили термін перебування на території України. У їх числі - громадяни Молдови, Ізраїлю, Білорусії, Греції, Італії та Туреччини. 

    В цілому, вартовими складено понад три десятки протоколів про адміправопорушення та накладено штрафів на суму близько 60 тисяч гривень.            

 

    Прес-секретар загону                      Л.Катеринич


Державні інформаційні ресурси