12 Грудня 2019 р.

Проведено заходи з питань детінізації доходів громадян та зайнятості населення на території району

10 Вересня 2019 р.

На виконання доручення районної державної адміністрації 9 вересня 2019 року представниками робочої групи з питань забезпечення в районі контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу та обстеження п’яти суб’єктів господарювання щодо стану дотримання чинного законодавства з питань оплати праці та соціально-трудових відносин на території Серебрійської сільської ради.

Представників суб’єктів господарювання повідомлено про наслідки порушень чинного податкового та трудового законодавства в частині використання праці найманих працівників без укладання трудових угод та запобігання фактам неофіційних трудових відносин, несплатою ними належних сум податків до бюджету та страхових внесків до Пенсійного фонду України. Акцентувалася увага на виплаті роботодавцями заробітної плати найманим працівникам на рівні не менше законодавчо встановленого розміру.